Назад

Ще більша доплата київським сім'ям від КМДА

Альтернатива електронній черзі в садок в Києві та нові розміри компенсації БФН на 2022 рік по програмі «Гроші ходять за дитиною»

На засіданні Київ Ради 9 грудня 2021 року було прийнято міський бюджет на 2022 рік та проголосовано рішення депутатів про новий розмір компенсацій на 2022 рік Базового Фінансового Нормативу забезпеченості на 1 дитину на місяць.

Тепер, з січня 2022 року, батькам, які обрали в Києві приватний садочок для своєї дитини КМДА буде компенсувати київським сім’ям ще більшу суму.

Тепер ця сума складає 4 548 гривень!

Нагадуємо, що програма «Гроші ходять за дитиною» стартувала в 2019 року і рівень БФН затверджували щороку в бік збільшення видатків, так :

  • 2019 році – рівень БФН становив 2 490 гривень
  • 2020 році – 3050 гривень
  • 2021 році – 4 029 гривень
  • 2022 році – буде складати 4 548 гривень

Базовий Фінансовий Норматив сплачується щомісяця на банківський рахунок приватного садка, які вибрали батьки.

Хочемо зазначити, що подібна практика підтримки приватних дошкільних закладів діє достатньо довго і успішно в Європі, щоб зняти навантаження на комунальні садки і зменшити кількість дітей в електронній черзі в садочок. Тому зараз ця програма набирає обертів і вона дійсно працює без фінансових затримок в столиці. Тому справжньою альтернативою електронній черзі в садок – є вибір приватного дитячого садка Києва (садок БФН), який співпрацює з КМДА по програмі Гроші ходять за дитиною.

Наш приватний дитячий садок на Позняках, Осокорках Монтессорі скул (Montessori school) став одним із перших закладів дошкільної освіти, які долучились до програми Гроші ходять за дитиною в Дарницькому районі міста Києва.

Запрошуємо батьків і дітей на презентацію до нашого навчального закладу садка школи Монтессорі на Позняках за адресою: вул Мішуги, 2 біля ТЦ «Піраміда»

Наші контакти:

Зворотній зв'язок

Записатися наЩе більша доплата київським сім'ям від КМДА

Написати відгук

Запис на зустріч