Отзывы

Полина

21.05.2019

Ну очень хороший садик! Уютный, светлый и располагающий. Деткам здесь нравится, нашему, так точно =) Рекомендую!

Олеся

15.05.2019

В садике уникальный метод Монтессори используется в практике. К каждому малышу свой подход, ребенок с 2-х годиков уже использует возможность "поговорить-обьяснить" что беспокоит, вместо слезок, это потрясающе,☺️

Яна

18.04.2019

Завдяки навчанню в садку помітно прогресс у мовленні: говоримо фразами, розповідаємо речаннями, виділяя "Я" а не "Ваня зробив...". Вже через тижден після відвідування садка став самостійно мити руки, слідкувати за особистою гігієною, одягатися та обуватися навіть мити посуд )) Приходячи додому, розповідає увесь свій день у садочку, відстоює свою позицію, має свою "маленьку думку" =) Гуляючи на вулиці не боїться підходити і знайомитися з дітьми, хоче постійно йти туди, де багато дітей. Також змінилася поведінка дома, приділяє більше уваги малюванню фарбами та вирізанню ножницями, дуже полюбляє щось робити на кухні: мити посуд, спільно готувати страви. Дякуємо вам за гарне відношення до дітей та іх виховання.

Наталья

15.04.2019

З моменту першого відвідування садка можу відзначити деякі зміни в дитині: деякі речення стали більш складні з аналітичної точки зору, іноді робить досить неочевидні висновки, стала більш самостійною, у відношенні з другими дітьми - стала ще дільше любити їх та приділяти уваги. Стосовно навчання, більше часу проводить за партою, стала більш сфокусована. коли забираємо із садочка домому, любить розказувати про заняття та інших дітей. Нам подобаються ці зміни )

Надія

08.04.2019

Ми задоволені розвитком сина, за період перебування в дитячому садку Монтесоріскул. Він почав більше розмовляти на рідній мові. Став сам сідати на горщик, намагається сам одягатися/роздягатися. Коли повертається з садочка прагне більше часу проводити з нами, погратися з мамою чи татом. Трохи змінилися відносини з сестрою, більше грає в активні ігри та призиває доганяти.. такого раніше не було. Син і раніше любив малювати, та якщо раніше він малював просто пензликом довільні лінії і плями, то зараз малює більш цікаві малюнки, любить малювати цифри.

Ирина

05.04.2019

Замечательный садик с прекрасным отношением к деткам. Мой сынок с огромным удовольствием ходит в садик. Группа небольшая, внимания всем хватает. Они постоянно что-то мастерят, рисуют и даже готовят! Учатся ежедневно и результаты уже заметно. Вообще, ребенок стал больше открытым и общительным, легко идет на контакт с другими детьми, стал больше самостоятельным, помогает по дому) Мы очень довольны садиком! Рекомендую!

Слава

02.04.2019

Сад новый, поэтому решили для начала отдать малого на полдня, но атмосфера настолько располагает, что уже на следующей неделе сын остался на полный день и вот уже с нового года ходит на постоянной основе. Хороший коллектив, отличное отношение к детям, сыну здесь нравится, а значит и нам. Пока все хорошо и нас все устраивает.

Обратная связь

Записаться на Отзывы

Оставить отзыв

Запись на встречу