МОНТЕССОРІ ШКОЛА 0-КЛАС. PRESCHOOL

Чи потрібна дітям підготовка до школи? Якою має бути підготовка до школи?

Думки батьків в цьому питанні розходиться, одні вважають, що не потрібно дітей навантажувати, в школі і так всьому навчать, інші батьки підходять до цього питання більш усвідомлено і хочуть полегшити адаптацію дитини в перший рік навчання в школі, тому активно шукають курси з підготовки до школі.
Марія Монтессорі говорила: «Освіта дитини починається з моменту його народження», а тому розробила спеціальну методику для підготовки дітей до школи, яку успішно практикують у багатьох країнах світу дитячі садки, які застосовують Монтессорі методику виховання і навчання дітей.

Якщо вас цікавить підготовка до школи і ви проживаєте в Києві (Дарницький район) приходите в дитячий сад-школа Montessorischool Позняки, вул. Мишуги О., 2

Підготовка до школи включає:

Чому навчать дитину на курсах з підготовки до школи?

  • Підготовка до школи будується на базі закономірностей розвитку дитини
  • Підготовка дитини до школи – включає в себе комплекс заходів, що розвивають самостійність, комунікабельність, а також основних предметів: навчання читання, письма та математики, розвиток творчості.
  • Підготовка до школи по Монтессорі-методиці допоможе вашій дитині емоційно і психологічно дозріти для нового етапу в житті, отримати інтелектуальні та соціальні навички.
  • Дошкільна підготовка в Montessorischool – це фундамент для подальшого розвитку і росту дитини, який дозволить відчувати себе впевненіше і успішніше.

Математика:
– поняття про Десятинну систему числення
– додавання
– віднімання
– множення
– дроби
– робота з числами від 1 до 100
– створення математичного рулону
– приклади з + – *

Українська мова:
– збільшення словникового запасу
– викладання слів за допомогою рухомого алфавіту
– робота з алфавітним рулоном

Курси з підготовки до школи – це не тільки математика і українська мова. на заняттях діти отримають базові знання про всесвіт, навчаться самостійності і налагодженню взаємин.

Умови вступу

Для вступу на курси з підготовки до школи в початкову-школу MONTESSORI SCHOOL необхідно попередньо зателефонувати нам по телефону: +38 (068) 597-10-00 і домовитися про відповідний для вас день і час зустрічі.

Ми познайомимо вас з педагогами, які будуть займатися навчанням вашої дитини, проведемо екскурсію по нашому саду-школі, розповімо про методи навчання, відповімо на виниклі питання.

Вартість

Графік занять: Пн-Пт:
Час занять: 8:00 - 18:30

Детально

1/2 ДНЯ (9:00-14:00)

8000 грн.

1 ДЕНЬ (9:00-19:00)

13000 грн

Зворотній зв'язок

Записатися наМОНТЕССОРІ ШКОЛА 0-КЛАС. PRESCHOOL

Написати відгук

Запис на зустріч