Ми знайдемо і розкриємо таланти та прихований потенціал вашої дитини, навчимо її вірити в себе, вчитися і розвиватися під чуйним керівництвом і наглядом професійних Монтессорі-педагогів.

Ваша дитина буде із задоволенням ходити в наш дитячий сад, початкову школу або розвиваючу студію!
Адже саме тут діти відчувають себе вільно і впевнено, адже саме тут до них ставляться, як до дорослих, діти можуть самі приймати рішення, чим та коли їм займатися і що вивчати.
В MONTESSORI SCHOOL Ваша дитина буде із задоволенням навчатися і пізнавати нове, а ми їй в цьому допоможемо.
MONTESSORI SCHOOL надасть всі необхідне матеріали для фізичного і творчого розвитку вашої дитини.

MONTESSORI SCHOOL — це приватний дитячий сад, початкова школа в Києві в Дарницькому р-ні на Позняках зі 100% методикою навчання!

MONTESSORI SCHOOL використовує для навчання і виховання дітей метод освіти, розроблений Марією Монтессорі, який успішно використовується більше 100 років у багатьох країнах світу. Дана методика дозволяє розвивати дітей фізично, соціально, емоційно і когнітивно з народження і до повноліття.

Метод Монтессорі – це комплекс занять з розвитку в дитині індивідуальності, самостійності, самонавчання, творчому, креативному і логічного мислення.

Ми допоможемо вашій дитині розкритися, проявити себе в різних сферах діяльності, відкрити свій потенціал, навчитися грати самостійно і в команді.

Завдяки різноманітності занять, спрямованих на розвиток навичок практичного життя, сенсорики, розвитку мовлення і читання, вивчення природи і тварин, а також початкової математики іноземних мов, ваша дитина зможе після закінчення навчання поступити в будь-яку спеціалізовану школу або ліцей.

Монтессорі-класи обладнані якісними, сучасними меблями і розділені на тематичні зони:

  • практична зона
  • сенсорна зона
  • зона рідної мови
  • математична зона
  • космічна зона

Щодня діти знаходяться і грають у всіх тематичних зонах, вибираючи собі ті ігри та іграшки, з якими йому більше подобається займатися, але в обов’язковому порядку навчається всім навичкам. Діти з раннього віку навчаться за собою і іншими доглядати, самостійно одягатися і роздягатися, прибирати за собою іграшки, користуватися кухонним начинням і побутовою технікою; діти навчаться читати, писати і рахувати. А найголовніше, методика Монтессорі вчить дітей поваги, терпимості, акуратності, самостійності та комунікабельності.

Вікова група дітей в нашому закладі:

  • Монтессорі-група 1,5-3 роки
  • Монтессорі-група 3-6 років
  • Монтессорі школа 0-клас (підготовка до школи від 5 років)
  • початкова школа 1-4 клас (від 6 років).

Наш дитячий сад, школа працює:
Пн – Пт: 8.00 – 19.00
Субота: за попереднім записом

MONTESSORI SCHOOL – приватний дитячий сад, початкова школа Київ, вул.Мішуги, 2 м.Позняки

+38 (068) 597-10-00
+38 (044) 597-10-00
+38 (050) 597-10-00

Детально
pic

Montessori
School

Новини

Всі новини

Зворотній зв'язок

Записатися наЛаскаво просимо в Montessori School

Написати відгук

Запис на зустріч