Заняття з логопедом

Згідно з результатами психологічних досліджень, дозрівання дитини та розвиток моторики безпосередньо пов’язані з розвитком мови. Тому, щоб надалі уникнути проблем з вимовою, потрібно вже з перших місяців життя малюка розвивати у нього дрібну моторику.

Зазвичай діти у віці 3-4 роки вже досить правильно і чисто вимовляють всі звуки і формують речення, але буває, що до 5-6 років дитина все ще має проблеми з вимовою літери «р» і шиплячих звуків.

Якщо ваша дитина не договорює закінчення, заїкається, «ковтає звуки», сюсюкає, шепелявить або вимовляє літеру «р» на французький манер, як би це мило не звучало і не розчулювало батьків, потрібно звертатися за допомогою до кваліфікованого фахівця – логопеда.

Заняття з логопедом допоможуть

Якщо вчасно не звернутися до фахівця, в подальшому це може погано позначитись на розвитку і психіці дитини, можуть виникнути проблеми з навчанням в школі та спілкуванні з однолітками.

Приводьте вашу дитину до нас! Наші фахівці в ігровій формі легко і невимушено допоможуть усунути дефекти мови у дітей віком від 3 років і до шкільного віку, підвищити самооцінку дитини і розвинути інтерес до подальшого навчання.

Для нас кожна дитина – індивідуальність і тому підхід до неї індивідуальний. Після визначення проблемних звуків, які дитина не може вимовити, логопед приступає до роботи з дитиною.

Існують такі логопедичні ігри для розвитку мовлення:

  • Пальчикові ігри на розвитку моторики;
  • Заняття артикуляційною гімнастикою;
  • Заняття на розвиток моторики рук: ліплення з пластиліну, малювання пальчиковими фарбами, шнурування, нанизування намистин, збирання пазлів або гра з конструктором;
  • Заняття на наслідування звуків
  • Вивчення віршів, скоромовок і чистомовок на всі проблемні звуки.

При правильному розвитку мови до 5-6 років дитина повинна правильно вимовляти всі звуки:

Вік дитини1-2 роки2-3 роки3-5 років5-6 років
Звуки, що вимовляє дитина наданому етапі життяА, О, Е П, Б, МІ, И, У Ф, В, Т, Д, Н, К, Г, Х, ЙС, З, Ц, Ш, Ж, Ч, Щдо всіх попередніх звуків додаються: Л, Р

Вартість

Для ефективності занять з логопедом, пропонуємо вам абонементи на 5 і 10 занять, відвідуйте фахівця в зручні для вас дні тижня і час, обумовлене заздалегідь.

Детально

Одне заняття:

270
грн.

Абонемент на 10 занятий:

2500 грн

Зворотній зв'язок

Записатися наЗаняття з логопедом

Написати відгук

Запис на зустріч