Заняття з дитячим психологом

Психологи стверджують, що характер, здібності і таланти дитини формуються вже в ранньому віці, тому так важливо займатися розвитком малюків з малих років. Не варто думати, що до дитячого психолога слід звертатися тільки у разі виникнення проблем з дитиною, його непослухом або при складності знаходження спільної мови в період дорослішання.

Бажаєте знайти спільну мову зі своєю дитиною? Приходьте на консультацію з психологом, допоможіть вашій дитині стати впевненою, самостійною, успішною і самодостатньою людиною, дізнайтеся про методи позитивного мислення на заняттях з психологом Монтессорі.

Результати відвідування психолога і розвиваючих занять

Психолог допомагає батькам підібрати правильну форму виховання дитини, розкаже, як навчити свою дитину справлятися з проблемами, долати сором і боязкість, навчитися комунікабельності, а також прагнути до самостійності і цілеспрямованості.

Спілкування дитини з психологом з раннього віку дозволить дитині не боятися відкритися і ділитися проблемами, висловлювати свої почуття і думки, контролювати емоції. Наш психолог допоможе:

  • Розвинути уяву, логічне мислення, допитливість і спостережливість
  • Адаптації в новому місці (в садку або школі)
  • Соціальній взаємодії з ровесниками і старшими за себе
  • Взаєморозумінню і підтримки всередині сім’ї
  • Позбавлення від страхів, фобій, стресів і почуття тривоги
  • Побороти комплекси і невпевненість в собі
  • Підготуватися психологічно та емоціонально до школи

Сприйняття навколишнього світу у дитини відрізняється від сприйняття дорослого, тому іноді складно зрозуміти свою дитину. У дітей ще дуже малий життєвий досвід, слабка психіка і високорозвинена емоційність, тому дитина іноді дуже різко або грубо реагує на зауваження від батьків. Вони не завжди розуміють, що роблять не так і за що батьки на них зляться або критикують. Тому дуже важливо для батьків навчитися розуміти свою дитину, стати другом і заслужити довіру.

Не сумнівайтеся, ми допоможемо вам і вашій дитині знайти взаєморозуміння і повага один одного.

Телефонуйте і запишіться на пробне заняття з психологом у зручний для вас час.

Вартість

Ви можете записатись як на разові заняття з психологом, так і придбати абонемент на 10 занять, відвідуючи спеціаліста у зручні для вас дні тижня та час, оговорений заздалегідь.

Детально

Консультація 120 хв:

800
грн.

Зворотній зв'язок

Записатися наЗаняття з дитячим психологом

Написати відгук

Запис на зустріч