Англійська мова з носієм

Студія англійської мови для дітей від 3-х років за методикою Монтессорі – це не просто курси англійської мови за підручником з вивченням слів, це захоплюючі заняття в ігровій формі, успішні програми та ефективна методика, щоденне спілкування англійською мовою з професійними Монтессорі-педагогами в комфортному середовищі і оточенні однолітків.

Англійська мова для дітей з носієм мови за методикою Монтессорі – це ефективне та цікаве вивчення англійської мови з раннього віку!

Вивчення англійської мови входить у вартість навчання в нашому дитячому садку (в групах 1-3 та 3-6 років). Якщо ваша дитина не ходить в наш садок, ви також можете записатися на наші курси:

Англійська мова для дітей м.Київ м.Позняки ул.Мишуги, 2

Английский для детей Киев Позняки

Як проходить вивчення англійської мови за методикою Монтессорі

Займаючись в різних тематичних зонах класів Монтессорі, діти співають пісеньки англійською мовою, роблять вироби з глини або пластиліну, ліплять звірів, будують будиночки, машинки, геометричні форми і т.д і педагог називає всі дії і назви предметів англійською мовою.
Англійська мова для дітей Київ Позняки

Під час занурення в робочий процес, дитина захоплюється заняттям і легко засвоює нову інформацію і нові слова, що дозволяє легко і невимушено вивчити англійську мову на рівні рідної. У віці до 6 років вивчення іноземних мов дається дітям особливо легко, тому що великий обсяг інформації засвоюється саме тактильним способом.

Завдяки методу Монтессорі, дитина з легкістю запам’ятовує слова англійською мовою і короткі фрази, вчиться виражати свої думки і думати англійською мовою, як рідною.
Протягом дня педагоги намагаються якомога більше спілкуватися з дітьми англійською мовою: під час зустрічі і прощання, в момент ігор або навчання, прибирання робочої зони, миття рук, приготування їжі, рукоділля, творчого розвитку, що дозволяє дітям підвищувати свій словниковий запас словами і виразами з повсякденного життя.

Для запису в студію англійської мови для дітей в MONTESSORI SCHOOL, необхідно попередньо зателефонувати нам за номерами телефону:

+38 (068) 597-10-00
+38 (044) 597-10-00
+38 (050) 597-10-00
+38 (063) 597-10-00

та домовитися про відповідний для вас графік занять.

Курси англійської мови для дітей в Києві м.Позняки, вул. Мішуги, 2

Англійська мова з носієм мови для дітей від 3-х років.

Вартість

Англійська мова для дітей з носієм мови:
- Усі матеріали включені у вартість,
- Вартість одного заняття (одноразово): 250 грн
- Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Детально

Абонемент 8 занять (2 рази на тиждень)

---
грн./місяць

Абонемент 12 занять Пн,Ср,Пт: 17.00-18.00

3000
грн./місяць

Зворотній зв'язок

Записатися наАнглійська мова з носієм

Написати відгук

Запис на зустріч