♟Гра в шахи та шашки для дітей

Бажаєте знайти цікаве та розвиваюче заняття для вашої дитини? Приводьте в студію ігор в шахи та шашки в MONTESSORI SCHOOL.
Гра в шахи або шашки розвиває у дитини такі важливі якості, як логічне мислення, інтуїцію, цілеспрямованість, наполегливість, навчить правильно приймати рішення, поліпшить пам’ять, силу волі і терпіння. Ігри в шашки або шахи унікальні тим, що при грі в мозку активуються обидві півкулі, що дуже позитивно позначається на розумових здібностях дитини.

Увага! Заняття в студіях проводяться в рамках навчання в садку і школі (в групах 1-3, 3-6 років, підготовка до школи і початкова школа) і входять у вартість навчання в нашому дитячому садку.
Запис дітей, що не навчаються в нашому саду, як в окремі розвиваючі студії, не проводиться.

Студия шахмат для детей в Киеве

Навчати дитину логічним іграм потрібно з раннього віку, наприклад, грі в шашки можна навіть з 3-х років, в цьому віці діти вже активно розвиваються, пізнають навколишній світ і все дуже добре запам’ятовують. А в 4-5 років можна приступити до навчання дитини в шахи, в цьому віці діти можуть легко запам’ятати дошку на 64 клітини і ігрові фігури, розуміють і запам’ятовують правила гри, вчаться зосереджуватися і концентруватися, знають що означає перемагати, а що – програвати, навчатися аналізувати свої помилки.
Приводьте вашу дитину в студію шахів і шашок MONTESSORI SCHOOL, ми допоможемо дитині подолати невпевненість і нерішучість в собі, розвинути концентрацію уваги і логічне мислення, завдяки логічним іграм дитина стане емоційно стійкою та навчиться добиватися успіхів.

Студія шахів і шашок дозволить розвинути у дитини неординарні розумові здібності, відмінну пам’ять, уважність та забезпечить всебічний розвиток.

Бажаєте записати дитину в студію шахів і шашок? Телефонуйте за номером телефону: +38 (068) 597-10-00

Студія шахів і шашок для дітей Київ, вул.Мішуги, 2

Вартість

- Усі матеріали включені у вартість,
- Вартість абонемента вказана за місяць
- Вартість одного заняття (одноразово) 200 грн

Детально

Абонемент (2 рази на тиждень)

1 300
грн./місяць

Абонемент «Асорті» (3 рази на тиждень)

2 300
грн./місяць

Зворотній зв'язок

Записатися на♟Гра в шахи та шашки для дітей

Написати відгук

Запис на зустріч